08:50 31.10.2013

"Металіст" вийшов до 1/4 фіналу Кубка України

1 хв читати

Харківський "Металіст" вийшов до чвертьфіналу Кубка України, обігравши в матчі 1/8 фіналу у Львові місцеві "Карпати" з рахунком 2:0.

Перемогу "Металістові" принесли красивий далекий удар аргентинця Алехандро Гомеса в середині першого тайму й успішна гра на добиванні центрального захисника Родріго Моледо перед перервою.

Як відомо, ще один центральний матч цієї стадії Кубка між "Чорноморцем" і "Дніпром" в Одесі не відбувся через нез'явлення дніпропетровської команди, яка аргументувала це неможливістю здійснити посадку в аеропорту Одеси через сильний туман.

Київське "Динамо" в середу вдень також оформило вихід до 1/4 фіналу Кубка, обігравши клуб другої ліги - свердловський "Шахтар" з рахунком 4:0.

Донецький "Шахтар" вийшов до чвертьфіналу національного Кубка ще у вівторок, перемігши 3:0 першоліговий "Миколаїв".

Іншими учасниками наступної стадії стали першолігова "Десна", яка в серії пенальті переграла запорізький "Металург", друголігові "Славутич" (Черкаси) й "Тернопіль", які вибили з боротьби краматорський "Авангард" і полтавську "Ворсклу" відповідно.

Крім того, київському "Арсеналу" має бути зарахована технічна поразка за нез'явлення на кубковий матч проти тернопільської "Ниви", яка стане ще одним учасником чвертьфіналу.

Україна вимагає відсторонити від олімпійської кваліфікації екіпажі російських і білоруських веслувальників - НОК

Мовний омбудсмен наголошує на необхідності використання спортсменами української мови під час публічних виступів на Олімпіаді-2024

НОК і Мінспорту розробили рекомендації для українських атлетів щодо контактів із російськими та білоруськими спортсменами на Олімпіаді-2024

Помер український футболіст і тренер Михайло Фоменко

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді