16:03 29.11.2021

В Україні 17% громадян не користуються цифровими послугами та не мають доступу до інтернету - дослідження ПРООН

1 хв читати
В Україні 17% громадян не користуються цифровими послугами та не мають доступу до інтернету - дослідження ПРООН

Цифровими послугами в країні не користуються 17% громадян, свідчать результати дослідження доступності цифрових послуг в Україні, проведеного Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) у вересні цього року.

"Опитування, яке ми проводили у вересні цього року, показало, що 17% жінок і чоловіків просто не користуються цифровими послугами, тому що не мають обладнання та доступу до інтернету. Серед тих, у кого немає доступу, багато інвалідів, 32% людей похилого віку", - заявила під час "Дія саміту" у понеділок постійний представник ПРООН в Україні Дафіна Герчева.

За її словами, для того, щоб ліквідувати цей цифровий розрив та досягти інтегративної цифровізації, необхідно розробити та впровадити відповідні регуляторні заходи.

"У партнерстві з Міністерством (цифрової трансформації України - ІФ) та за допомогою коштів, наданих урядом Швеції, ми вже взялися за розробку національних стандартів цифрової доступності, які, сподіваюся, на початку наступного року будуть затверджені Кабміном", - зазначила Герчева.

За її словами, Україні також необхідно розробити та ухвалити закон про цифрову доступність з метою досягнення цілей нацстратегії про безбар'єрність.

Герчева також зазначила, що ПРООН і надалі допомагатиме Мінцифри з метою забезпечення доступності порталів та застосунків для всіх верств населення.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Київстар" у IV кв.-2021 збільшив дохід на 12,5%, EBITDA - на 8,7%

Держспецзв'язку вважає необхідною підтримку бізнесу у створенні стійкої до загроз системи кібербезпеки в Україні

СБУ готує базу для санкцій на телеканал "НАШ" - джерело

Схожість ПЗ атаки на українські держсайти з WhiteBlackCrypt свідчить про провокаційні спроби представити Україну її організатором - CERT-UA

Кількість абонентів "Київстар", що побували за кордоном, за 2021 рік зросла на 20% - компанія

На офіційний сайт України Ukraine.ua було здійснено кібератаку

Уряд передав Національний центр Довженка у сферу управління Держкіно

Збільшення вартості ввезених в Україну без оподаткування посилок для фізосіб до EUR150 вплине на зростання міжнародної торгівлі - думка

Японія передала "Суспільному" партію нової телевізійної техніки

Мінреінтеграції уклало меморандуми з двома операторами мобільного зв'язку про "віртуальний номер" для жителів окупованих територій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА