15:47 01.03.2018

"Київенерго" пропонує "Київгазу" спільно домагатися погашення бюджетних боргів перед енергетиками

1 хв читати
"Київенерго" пропонує "Київгазу" спільно домагатися погашення бюджетних боргів перед енергетиками

ПАТ "Київенерго" пропонує "Київгазу", працівники якого сьогодні пікетували енергокомпанію, спільно домагатися погашення бюджетних боргів перед енергетиками.

"Борг "Київенерго" за транспортування газу перед "Київгазом" становить 246 млн грн, а загальна сума боргу за газ та його транспортування - 4,2 млрд грн. Водночас борг столиці за тепло перевищує 5 млрд грн, з яких близько 1 млрд грн - борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій, майже 300 млн грн боргу за тепло накопичили бюджетні організації столиці, борги ЖЕО і населення - 2,8 млрд грн. "Київенерго" не має інших джерел для погашення заборгованості за газ, крім розрахунків споживачів", - зазначає компанія.

У зв'язку з цим "Київенерго" разом із Профспілкою працівників ЖКГ і Київською профспілкою енергетиків готує звернення до Кабінету Міністрів України та бюджетного комітету парламенту з вимогою негайного погашення бюджетних боргів та реформування галузі. "Київенерго" закликає "Київгаз" до об'єднання зусиль для врегулювання критичної ситуації з боргами галузі", - резюмують у прес-службі.

Як повідомлялося, близько півсотні співробітників "Київгазу" в четвер пікетували центральний офіс "Київенерго" через борг останнього на суму понад 200 млн грн.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА