09:15 27.05.2020

"Київгаз": кількість онлайн платежів зросла на 43%

2 хв читати
"Київгаз": кількість онлайн платежів зросла на 43%

У березні – травні, під час карантину, клієнти АТ «Київгаз» майже у півтори рази збільшили платежі за доставку природного газу через онлайн-сервіси. Такі сервіси дозволяють оплачувати послугу не виходячи з дому, а також економити, адже дешевші за інші способи. Тому фахівці компанії продовжують поліпшувати роботу онлайн-сервісів, зокрема додали нові функції у чатботі в мережі «Телеграм».

Чатбот KyivgazBot допомагає споживачам газу за кілька хвилин сплатити за розподіл природного газу чи переглянути історію оплат, передати показання лічильника, а також викликати майстра для ремонту, заміни або встановлення газового обладнання.

«Понад 250 тисяч побутових споживачів газу Києва користуються особистим кабінетом – безперечно, це зручний дистанційний сервіс на сайті kyivgaz.ua. Проте все більшої популярності набуває чатбот, який в нинішньому ритмі життя допомагає вирішувати питання просто і швидко. Через KyivgazBot зручно передавати показання лічильника та оплачувати послугу, а також у будь-який час, дорогою на роботу або навіть стоячи в черзі у супермаркеті, можна і центри обслуговування знайти, і надіслати заявку на виклик майстра, щоб відремонтувати плиту, колонку чи котел», – зазначає Людмила Гребещук, начальник управління роботи з абонентами АТ «Київгаз».

Щоби скористатися чатботом, потрібно завантажити месенджер «Телеграм», в стрічці пошуку ввести @KyivgazBot і натиснути Start. Далі – вибрати потрібну послугу.

Для клієнтів «Київгазу» є альтернативні дистанційні сервіси: особистий кабінет на сайті компанії, форма зворотного зв’язку, мобільний додаток, контактний центр за номерами (044) 495-04-04 та (097) 495-11-04, електронна пошта contact@kyivgaz.ua.

Довідка. Основною сферою діяльності АТ «Київгаз» є розподіл природного газу. Клієнтами компанії є понад 760 тис. домоволодінь столиці, а також більше 1,5 тис. підприємств, установ і організацій. Підприємство обслуговує 4,9 тис. км газопроводів. Щорічний обсяг розподілу природного газу складає 2,45 млрд. куб. м газу.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Тел. (096) 606-05-10

E-mail press@kyivgaz.ua

Веб-сайт https://kyivgaz.ua

Телеграм: https://t.me/kyivgaz_ua

Фейсбук: https://www.facebook.com/kyivgaz.ua

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА