14:27 23.09.2015

Скасування мораторію на продаж сільгоспземель в Україні можливе приблизно у 2018 р.

1 хв читати
Скасування мораторію на продаж сільгоспземель в Україні можливе приблизно у 2018 р.

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) з урахуванням ініційованого експерименту з продажу земель сільськогосподарського призначення державної форми власності на аукціонах оцінює можливість скасування мораторію на продаж сільгоспземель приблизно у 2018 році.

"Тоді (після експериментальних аукціонів - ІФ) уже можна буде громадянам знімати мораторій, десь у 2018 році, наприклад у 2019 році", - сказав голова Держгеокадастру Максим Мартинюк під час виїзного засідання уряду в Полтаві в середу.

За його оцінкою, проведення таких аукціонів дасть змогу Держгеокадастру отримати бенчмаркінг та вивчити поведінку покупців і продавців, а також нівелювати безперечне "просідання" ціни через вихід на ринок сільгоспземель значної кількості учасників.

"Навіть за умови ухвалення законів ми не готові до повномасштабного впровадження ринку, тому наша ініціатива - це проведення економічного експерименту з продажу через аукціони земель сільськогосподарського призначення державної форми власності", - сказав М.Мартинюк.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, оцінюючи зазначену ініціативу голови Держгеокадастру, заявив, що підтримує проведення експерименту з публічного та прозорого продажу державних земель сільськогосподарського призначення на аукціонах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА