19:22 07.12.2020

В Україні відбудеться перший регіональний інвестфорум з відновлюваної енергетики під егідою IRENA

2 хв читати
В Україні відбудеться перший регіональний інвестфорум з відновлюваної енергетики під егідою IRENA

У понеділок, 7 грудня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів переговори з генеральним директором Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA) Франческо Ла Камера в рамках робочого візиту до Об'єднаних Арабських Еміратів, в ході яких співрозмовники обговорили залучення інвестицій в українську енергетику за посередництва IRENA.

"Україна ставить перед собою амбітну мету декарбонізації енергетики, промисловості і транспорту. Використання "зеленого" водню є одним із ключових інструментів її досягнення. Ми також розглядаємо цю мету в рамках більш широкої стратегії нашої інтеграції з Європейським Союзом", - цитує в понеділок увечері Кулебу прес-служба МЗС України.

Міністр зазначив, що завдяки потенціалу України з виробництва "зеленого" водню, ЄС визнав країну пріоритетним партнером у своїй водневій стратегії для кліматично нейтральної Європи до 2050 року.

Ла Камера поінформував міністра про готовність провести в Україні перший Регіональний інвестиційний форум під егідою IRENA, як тільки в світі буде ослаблений карантин у зв'язку з пандемією COVID-19.

"Цей форум об'єднає країни Центральної Європи і більш широкого регіону навколо амбіційних проектів з відновлюваної енергетики. Ми готові провести захід в Україні. Можу запевнити, що організація і підтримка будуть на найвищому рівні", - зазначив Кулеба.

Ла Камера запевнив, що організація готова надалі активно співпрацювати з Україною і сприяти залученню інвестицій в український сектор відновлюваної енергетики. Зокрема, одним із пріоритетних напрямів співпраці він назвав взаємодію в рамках інвестиційної платформи IRENA, де українські проекти можуть знайти інвесторів серед країн-членів організації.

Кулеба також зауважив, що Україна прагне підвищити представленість у Секретаріаті організації.

 

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА