12:37 13.12.2017

Антирейдерська комісія Мін’юсту повернула право оренди на 105 га агрофірмі "Лідер"

Антирейдерська комісія Мін’юсту повернула право оренди на 105 га агрофірмі "Лідер"

Агрокомпанії "Лідер" (Дніпропетровська обл.) повернено право оренди 105 га землі, повідомив міністр юстиції Павло Петренко під час засідання уряду України в середу.

"На підставі тих постанов, які були розроблені нами спільно з Мінагропродом, нам вдалося повернути право власності та право оренди на земельні ділянки для компанії з французькими інвестиціями, компанії "Лідер". Це 105 га землі", - сказав міністр.

Він звернувся з проханням до Міністерства внутрішніх справ порушити кримінальну справу проти осіб, причетних до рейдерства щодо цього підприємства.

"Антирейдерські агроштаби працюють, і це йде на користь бізнесу", - зазначив П.Петренко.

Як повідомлялося, антирейдерські аграрні штаби з 15 серпня по 15 листопада отримали 491 звернення, із них 136 стосувалися питань рейдерства.

За підсумками звернень відкрито 17 кримінальних справ.

Кабінет Міністрів у серпні 2017 року ухвалив рішення про створення антирейдерських аграрних штабів, до яких увійшли представники Мін’юсту, Держгеокадастру, МВС, Генпрокуратури та профільних аграрних асоціацій.

Антирейдерські аграрні штаби створено з метою надання юридичної, інформаційної та практичної допомоги аграріям для захисту від незаконного захоплення землі та врожаю.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА