12:27 22.12.2017

Парубій підписав продовження мораторію на продаж с/г землі

Парубій підписав продовження мораторію на продаж с/г землі

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав законопроект №7350 "Про внесення змін до перехідних положень Земельного кодексу щодо продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення".

За інформацією на сайті українського парламенту, проект закону спікер підписав 22 грудня і передав його на підпис главі держави.

Як повідомлялося, 7 грудня Верховна Рада продовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року, прийнявши за основу і в цілому відповідні зміни до Земельного кодексу.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, перед введенням в Україні обігу сільгоспземель спочатку необхідно розробити і прийняти законодавчу базу щодо формування розвиненої мережі фермерських господарств і сільгоспкооперативів.

Автори документа вважають, що продовження мораторію дозволить зняти соціальну напруженість, яка виникла в суспільстві на тлі політичних спекуляцій з цього питання і надасть певний час для розробки механізму введення прозорого ринку земель сільгосппризначення.

20 грудня парламент відхилив постанову про скасування свого рішення про продовження мораторію, чим відкрив можливість його підписання спікером і потім главою держави.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА