13:35 11.01.2021

"Інтерхім" розширив програму клінічних випробувань ефективності "Аміксину" в терапії COVID-19

2 хв читати
"Інтерхім" розширив програму клінічних випробувань ефективності "Аміксину" в терапії COVID-19

Фармацевтична компанія ТДВ "Інтерхім" (Одеса) розширила програму клінічних випробувань ефективності свого препарату "Аміксин" у терапії COVID-19, повідомив генеральний директор компанії Анатолій Редер.

"Наразі ми розширили програму дослідження, новий протокол вже пройшов експертизу в ДЕЦ (дуже сподіваюся, що дозвіл МОЗ буде видано швидко). Згідно з новим протоколом, дослідження буде суттєво розгорнутішим, до нього буде включено вдвічі більше пацієнтів", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Редер також зазначив, що на новому етапі дослідження "Аміксину" пацієнтам проводитимуть додаткові аналізи, зокрема, пацієнтам, які беруть участь у дослідженні, робитимуть тести на С-реактивний білок, D-димер, фактор некрозу та інші, а також у пацієнтів контролюватимуть рівень прозапальних цитокінів.

"Це надзвичайно складний і дорогий аналіз, провести який може далеко не кожен лабораторний центр в Україні. Але для оцінки перебігу захворювання він дуже важливий", - сказав він.

Клінічні випробування ефективності "Аміксину" в терапії COVID-19 проводяться в чотирьох клінічних центрах - двох у Києві, в Одесі та Чернівцях.

Як повідомлялося, "Інтерхім" у травні 2020 року отримав схвалення Міністерства охорони здоров'я на проведення клінічних випробувань ефективності противірусного препарату "Аміксин" у лікуванні COVID-19.

ТДВ "Інтерхім" - одне з провідних фармацевтичних підприємств країни.

Засновано в 1992 році, є розробником і виробником оригінальних лікарських препаратів "Аміксин", "Гідазепам", "Левана", а також знеболювальних препаратів для важко- та онкохворих. Компанія є постачальником ліків за програмами Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

У 2016 році "Інтерхім" інвестував EUR50 млн у проект зі створення сучасного лабораторно-виробничого комплексу. У 2019 році підприємство сплатило понад 140 млн грн податків і зборів до державного бюджету України.

"Інтерхім" - член асоціації "Виробники ліків України" (АВЛУ).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА