Інтерфакс-Україна
10:09 15.07.2013

Грищенко і Коморовський у неділю поклали квіти до пам'ятних знаків загиблим полякам і українцям у Волинській області

1 хв читати

Президент Польщі Броніслав Коморовський і віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко у неділю поклали квіти до пам'ятних знаків загиблим українцям і полякам у с. Кисилин (Волинська обл.).

Як повідомила прес-служба Волинської облдержадміністрації в неділю, також у Кисилині К.Грищенко та Б.Коморовський запалили поминальну лампадку в костьолі кармелітів.

Крім того, митрополит Луцький і Волинський Михаїйл (УПЦ-КП) відслужив поминальну службу на українському кладовищі в с. Кисилин. Священики молилися за українців та поляків, які загинули під час Волинського конфлікту 1943-1944 рр.

До молитви і хресного ходу приєдналися глави Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук та обласної ради Володимир Войтович.

ОСТАННЄ

Заступник голови фракції "Батьківщина" Соболєв не виключає дострокових виборів у парламент Польщі

Україна у відносинах із Польщею повинна діяти раціонально, а не емоційно - Кондратюк

Ердоган заявив, що хотів би провести зустріч Зеленського, Путіна і Трампа в Туреччині

РФ знову була проти присутності США під час зустрічі у Стамбулі - Кислиця

Саміт у Гаазі також має надіслати чіткий сигнал про підтримку НАТО України - Науседа

"Євросолідарність" ініціює створення ТСК щодо впливу Портнова на судову систему

Україна сподівається на успішну реалізацію взаємовигідних економічних проєктів з Польщею – Зеленський

НАТО має фундаментально переглянути свій підхід до РФ і бути готовим до непередбачених ситуацій - заява голів Вільнюського саміту

Вибір поляків на президентських перегонах може ускладнити євроінтеграцію України - Климпуш-Цинцадзе

Двопартійна підтримка Києва триватиме і після виборів президента Польщі - голова комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА