Інтерфакс-Україна
12:18 22.02.2017

В "Опоблоці" стверджують, що "Украерорух" закрив повітряний простір країни для приватних літаків

1 хв читати
В "Опоблоці" стверджують, що "Украерорух" закрив повітряний простір країни для приватних літаків

Народний депутат України (фракція "Опозиційний блок") Микола Скорик стверджує, що "Украерорух" за вказівкою Служби безпеки України закрив повітряний простір країни для приватних літаків, і пов'язує це рішення з наміром не допустити повернення Дмитра Фірташа.

"Ми вимагаємо припинити репресії та скасувати незаконне рішення "Украероруху", а СБУ - припинити тиснути на державні органи та українське суспільство", - сказав М.Скорик журналістам у парламенті в середу.

За його словами, "Украерорух" за вказівкою СБУ закрив повітряний простір України для приватних літаків.

"Це рішення пов'язане з можливістю повернення в Україну відомого підприємця Дмитра Фірташа. Така ситуація вже була в 2015 році, коли Дмитро Фірташ мав намір прилетіти на з'їзд Федерації роботодавців України", - нагадав депутат.

В агентства "Інтерфакс-Україна" немає підтвердження цієї інформації від компетентних відомств.

Як повідомлялося, 21 лютого колегія суддів Вищого земельного суду Відня задовольнила апеляцію прокуратури Австрії на рішення суду першої інстанції про відмову в екстрадиції українського бізнесмена Д.Фірташа до США за запитом американської влади. Його затримали у Відні майже одразу після програшу апеляційного суду у справі про його екстрадицію до США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА