Інтерфакс-Україна
15:55 11.11.2020

На парламентських виборах "ОПЗЖ" готові підтримати 22,1% українців, "Євросолідарність" - 19,3%, "Слугу народу" - 18,7% - КМІС

2 хв читати

(оновлена версія повідомлення від 12.32, першими подаються результати опитування в листопаді)

Київ. 11 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 22,1% українців, що визначилися з вибором, проголосували б за партію "Опозиційна платформа - За життя" на парламентських виборах в Україні, якби вони відбувалися нині, 19,3% - за "Європейську солідарність", 18,7% - за "Слугу народу", 9,3% - за "Батьківщину".

Як свідчать результати проведеного в жовтні-листопаді поточного року опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), представлені на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу, 6,6% українців підтримали б "Силу і честь", 5,4% - Радикальну партію, 4,7% - "Голос". Решта партії набрала б менше ніж 4%.

Ці дані були отримані в результаті повторного опитування на початку листопада серед респондентів, що погодилися відповісти.

Результати дослідження в другій половині жовтня показали, що 22,1% українців готові підтримати "ОПЗЖ", 20,6% віддали б голоси за "Слугу народу", 16% - за "Європейську солідарність", 9,2% - за "Батьківщину". Партію "Сила і честь" підтримали б на виборах 5,4% українців, Радикальну партію - 5%, "Голос" - 4,2%. Решта партій набрала б не більше ніж 4% голосів.

Польовий етап дослідження тривав з 17 до 24 жовтня. Було опитано 1 502 респондентів. Після опрацювання результатів протягом 5-8 листопада респондентів повторно опитували, щоб поставити кілька додаткових запитань. Загалом повторно погодилися на інтерв'ю 1 083 респонденти.

Опитування проводилося методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для України загалом та для окремих п'яти макрорегіонів (Захід, Центр, Південь, Схід, Донбас). Опитування не проводилося на територіях, тимчасово не контрольованих владою України – в АРК Крим і в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,6%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аспіранти заявляють про незаконність запровадження Міносвіти додаткових заліків та оскаржать їх в суді

Створення спецтрибуналу необхідне через прогалини у міжнародному правосудді, але воно стане символом епохи – аналітична доповідь

Замість спростування окремих елементів пропаганди треба створювати цілісну картину світу, де ворожі наративи втрачають сенс – дискусія про інформоборону

Авіакомпанія "Українські вертольоти" заявляє про чергову безпідставну інформатаку на компанію

В Україні є великі шанси на формування нової партії євроскептиків після війни - політолог

В України неможливий "грузинський сценарій" після виборів - аналітик

Позитивне ставлення до РФ засвідчують 3% українців, 10% вважають російський "мирний план" прийнятним – дослідження

Help оголосила про старт реєстрацій на фінансування гуманітарних проєктів "Німецька підтримка українським громадам"

Лише 2,2% українців перестали вживати електронні сигарети після заборони – соцопитування

Українці починають курити в середньому в 19,8 років – соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА