13:44 28.07.2020

"Дніпропетровськгаз" запровадив новий сервіс для споживачів природнього газу

2 хв читати
"Дніпропетровськгаз" запровадив новий сервіс для споживачів природнього газу

АТ "Дніпропетровськгаз" відкрив вже п’ятий онлайн-сервіс для побутових споживачів газу  - чат-бот 7104ua у месенджері Telegram. За місяць роботи перші 500 споживачів вже встигли оцінити переваги нового ресурсу, загалом онлайн-сервісами компанії користується понад 270 тис. родин Дніпропетровської області.

Чат-бот 7104.ua у Telegram – це інноваційна послуга, яка не потребує жодної реєстрації. Інтерфейс простий та зручний у використанні, достатньо в поле пошукової системи ввести 7104ua і перейти в чат.

Особливо актуальними онлайн-сервіси стали під час карантину. За допомогою цього сервісу клієнти у будь-який час та у будь-якому місці можуть отримати доступ до електронних сервісів компанії. Зокрема, споживачі АТ "Дніпропетровськгаз" можуть миттєво передати показання лічильника, отримати інформацію щодо поточного стану особового рахунку та проаналізувати обсяги спожитого газу. Клієнти Дніпропетровськгазу можуть також дистанційно отримувати квитанції, платити за доставку газу онлайн, контролювати зарахування коштів, отримувати консультації фахівців.

Крім того, з початком пандемії для зручності споживачів фахівці Дніпропетровськгазу спростили реєстрацію особистого кабінету на сайті 104ua - тепер експрес-реєстрацію замість клієнта здійснюють оператори контакт-центру, а логін і пароль для входу надходить в SMS-повідомленні.

Всього за час карантину до онлайн сервісів компанії таких як: особистий кабінет на сайті 104.ua, чат боти Telegram 7104ua і Viber 7104ua, мобільні додатки 104Mobile, 104Mobile Light – приєднались понад 22 тис споживачів газу Дніпропетровської області.

Довідка: Регіональна Газова Компанія - сервісна компанія, яка розробляє інноваційні та комплексні рішення для енергетичного сектора, спрямовані на підвищення якості клієнтського обслуговування, модернізації галузі та впровадження європейських стандартів роботи операторів ГРМ. Під брендом РГК працює 20 газорозподільних компаній, в яких зайнято 38 тисяч фахівців. Вони обслуговують 250 тис. км газопроводів і більше 8 млн. споживачів газу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА