14:07 22.12.2020

З початку року аварійна служба "Дніпропетровськгазу" опрацювала понад 74 тис заявок

2 хв читати
З початку року аварійна служба "Дніпропетровськгазу" опрацювала понад 74 тис заявок

Працівники аварійно-диспетчерської служби з 1 січня 2020р зробили 74282 виїзда. Фахівці газової служби 104, як і швидка або патрульна поліція, працюють цілодобово. В штаті Дніпропетровськгазу 47 бригад АДС. Компанія обслуговує 606 тисяч споживачів Дніпропетровщини.

Понад 58 тис викликів пов’язані із запахом газу. Крім того, з початку року фахівці здійснили понад 480 пусків газу клієнтам після усунення аварійних ситуацій на газогоні.

Під час опалювального періоду навантаження на газові мережі зростає. Це підвищує значимість роботи критичної інфраструктури. Щоб споживачі могли беcперебійно і безаварійно користуватися газом, аварійна служба здійснює цілодобовий моніторинг тиску газу в мережах, проводить технічне обслуговування газорегуляторних пунктів.

"Цілодобово і без вихідних приймають виклики споживачів, виїжджають і ліквідують витоку, усувають поломки 47 бригад аварійно-диспетчерської служби "Дніпропетровськгаз". Навіть в найвіддаленіші точки аварійна бригада прибуває згідно з вимогами - в межах 40 хвилин", - розповідає головний інженер АТ "Дніпропетровськгаз" Олександр Макаренко.

У першу чергу АДС локалізує та ліквідує аварійні ситуації та аварії в газорозподільних системах і на газифікованих об'єктах населених пунктів в Дніпропетровській області. Диспетчери служби цілодобово без вихідних приймають заявки від споживачів. За оперативною допомогою аварійної газової служби щодня звертаються в середньому 260 споживачів газу.

Для своєчасного реагування на виклики клієнтів автомобільний парк АДС укомплектований сучасними автомобілями Volkswagen Transporter, спеціальними інструментами та іншими технічними засобами.  Усі виклики служби 104 – безкоштовні та обов’язково реєструються на архіваторі в спеціальній програмі.

Справка: Региональная Газовая Компания - сервисная компания, которая разрабатывает инновационные и комплексные решения для энергетического сектора, направлены на повышение качества клиентского обслуживания, модернизации отрасли и внедрения европейских стандартов работы операторов ГРМ. Под брендом РГК работает 20 газораспределительных компаний, в которых заняты 38 тысяч специалистов. Они обслуживают 250 тыс. км газопроводов и более 8 млн. потребителей газа.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Головна п'ятниця країни: глядачі вкотре обирають телеканал НАШ

Звіт УВКБ ООН про глобальні тренди свідчить про те, що кількість примусово переміщених людей у світі зросла до рекордних 82,4 мільйонів

Колаборація NAI Ukraine та Асоціації коворкінгів України

Бізнес вимагає від держави рішучих дій стосовно підтримки експорту України

Порушення закону і узурпація влади: правозахисники розкритикували санкційні списки РНБО

Міністерство соціальної політики інформує про стан опрацювання питання перепризначення житлових субсидій на наступний період

"Донбасенерго" підтримує рішення НКРЕКП щодо перегляду цінових обмежень на ринках електроенергії РДН і ВДР

Де у Львові готують смачну піцу - Піца від Ла Фамілії

З початку року фахівці  "Хмельницькгазу" виявили 44 крадіжки блакитного палива

АТ "Запоріжгаз" провів контрольну фіксацію показань лічильників у 30 тисяч клієнтів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА