15:31 15.01.2021

АТ "Дніпропетровськгаз" через неплатежі обмежує газорозподіл на АТ "Дніпроазот"

2 хв читати
АТ "Дніпропетровськгаз" через неплатежі обмежує газорозподіл на АТ "Дніпроазот"

Станом на січень 2021 року борг АТ "Дніпроазот" за розподіл газу перед АТ "Дніпропетровськгаз" перевищив 200 млн грн. Сума цієї заборгованості перевищує платежі за доставку газу всіх споживачів Дніпропетровської області і створює загрозу стабільності газопостачання регіону.

"Дніпроазот" в січні 2021 року в установлений строк не оплатив послуги "Дніпропетровськгазу" з розподілу газу на підприємство. До цього "Дніпроазот" з осені 2020 року ухилявся від оплати послуг Оператора ГРМ. В результаті загальна сума заборгованості цієї компанії за отримані послуги розподілу газу перевищила 200 млн грн.

Зазначений борг перевищує платежі за доставку газу всіх інших клієнтів "Дніпропетровськгазу". Такі масштаби ухилення від оплати послуг Оператора ГРМ провокують накопичення заборгованості по всьому ланцюжку доставки газу, в тому числі і перед Оператором ГТСУ.

У зв'язку з хронічним порушенням "Дніпроазотом" договірних відносин, "Дніпропетровськгаз" почав процедуру обмеження (припинення) розподілу газу. Підприємство було повідомлено, що 18 січня 2021 року розпочнеться перший етап обмеження газопостачання.

Для ухилення від оплати за розподіл газу "Дніпроазот" активно використовував юридичні механізми. Разом з тим в області були проведені акції з закликом до населення не оплачувати рахунки за газ і його доставку. Однак завдяки конструктивній позиції споживачів газу Дніпропетровської області їх рівень розрахунків за доставку становить 98%, що дозволяє утримувати стабільною ситуацію з газопостачанням області.

Після того, як "Дніпропетровськгаз" приступив до законної процедури обмеження (припинення) газорозподілу, такі підприємства-боржники як АТ "Нікопольський завод феросплавів" і АТ "Марганецький ГЗК" повністю виконали свої фінансові зобов'язання і погасили заборгованість за послуги розподілу газу.

Справка: Региональная Газовая Компания - сервисная компания, которая разрабатывает инновационные и комплексные решения для энергетического сектора, направлены на повышение качества клиентского обслуживания, модернизации отрасли и внедрения европейских стандартов работы операторов ГРМ. Под брендом РГК работает 20 газораспределительных компаний, в которых заняты 38 тысяч специалистов. Они обслуживают 250 тыс. км газопроводов и более 8 млн. потребителей газа.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Parimatch - офіційний спонсор "Чорноморця"

Офіційне роз'яснення від "Автоспецпром": лідерство на ринку не тотожне монопольному становищу

Клієнти ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" боргують за газ більше 400 млн гривень

"Волиньгаз" встановив 27 ШГРП вартістю понад 4,3 млн грн

"Дніпро-1" - до єврокубків разом з Parimatch

Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу "Нивки-Парк"

"В інтересах Президента, щоб чиновники Офісу президента не втручалися в процес обрання директора Бюро економічної безпеки України" - Олександр Данилюк

США потрібно залучати до нового формату, а не до "тупикового" нормандського, – Данилюк

Як автор ідеї створення БЕБ, я включив цю реформу у передвиборчу програму Зеленського, - Олександр Данилюк

Данилюк: зараз вирішується питання: Бюро економічної безпеки - підконтрольне і каральне чи професійне і незалежне?

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА