15:34 15.03.2021

Завод RGC Production у Дніпрі випустив перші 40 ШГРП

2 хв читати
Завод RGC Production у Дніпрі випустив перші 40 ШГРП

У січні 2021 року на базі АТ "Дніпропетровськгаз" відкрився завод по виробництву газового обладнання RGC Production. Потужність заводу покриватиме потреби ряду областей України в новітніх шафових газорегуляторних пунктах. Нещодавно з конвеєра зійшли перші 40 одиниць ШГРП.
Шафові газорегуляторні пункти - це обладнання, яке забезпечує зниження тиску газу та підтримує його на заданому рівні. ШГРП також призначені для комерційного обліку споживання газу при постачанні блакитного палива промисловим та комунально-побутовим об’єктам.
"Відкриття та робота сучасного заводу на базі АТ "Дніпропетровськгаз" - це великий вклад в промисловість області та країни загалом. Якісних аналогів газового обладнаня на території України немає, а закупівля імпортних ШГРП - не рентабельна. Наш завод зможе покривати потреби щонайменше Дніпропетровської, Запорізької, Харківської областей, а також міст Дніпро, Харків і Кривий Ріг", - говорить директор технічний АТ "Дніпропетровськгаз" Сергій Бачурин.
Регіональна газова компанія активно модернізує газорозподільні мережі сучасним газовим обладнанням власного виробництва. Фахівці компанії повністю контролюють виробничі процеси на всіх стадіях, а імпортні комплектуючі поставляються в Україну за міжнародними контрактами з європейськими виробниками. Станом на початок 2021 року в низці східних регіонів України налічувалося близько 2500 ШГРП, які знаходяться в експлуатації більше 20 років і потребують заміни.
На разі в країні активно функціонують 2 виробництва RGC Production: у Львові та Дніпрі. Незабаром планується відкриття третього заводу у Вінниці. Таким чином РГК продовжує активно масштабувати бізнес з виробництва якісного вітчизняного газового обладнання.

Довідка: Основною сферою діяльності ПАТ "Дніпропетровськгаз" є розподіл природного газу споживачам Дніпропетровської області. На сьогодні рівень газифікації регіону становить 89%. Природний газ отримують більш ніж 600 тисяч сімей та 2,3 тис. підприємств, установ і організацій. Компанія посідає друге місце з розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Обсяги розподілу складають близько 1,7 мільярдів кубометрів газу на рік. ПАТ "Дніпропетровськгаз" - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів усіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА