Михайло Радуцький

Михайло Радуцький

Народний депутат, голова Комітету з питань здоров'я нації, екс-президент ТОВ "Борис"

Михайло Радуцький народився 5 грудня 1968 року в Києві. Закінчив Київське вище медичне училище ім. П. І. Гаврося, отримавши спеціальність фельдшера швидкої допомоги, а також - Київський національний університет фізичної культури і спорту за спеціальністю "Олімпійський і професійний спорт", де отримав кваліфікацію магістра олімпійського та професійного спорту.

Кар'єру почав у 1987 році. Працював фельдшером Київської станції швидкої медичної допомоги. У 1989-1993 роках обіймав посаду заступника директора компанії "Київконцерт". У 1993 році заснував власний бізнес в медичній сфері. У 1994-2004 роках - комерційний директор, заступник директора ТОВ "Борис", з 2004 року - президент ТОВ "Борис".

На парламентських виборах 2019 року пройшов до Верховної Ради України IX за списком політичної партії "Слуга народу". Був обраний головою Комітету з питань здоров'я нації. Очолює групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Молдова та Королівством Таїланд. Є головою тимчасової робочої групи з питань реформування системи охорони здоров'я і позаштатним радником Президента України.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА