Інтерфакс-Україна
15:18 12.05.2016

Глава Міненерговугілля має намір повторно подати кандидатуру Уманського на посаду свого першого заступника

1 хв читати
Глава Міненерговугілля має намір повторно подати кандидатуру Уманського на посаду свого першого заступника

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик має намір повторно подати на розгляд Кабінету Міністрів кандидатуру Ігоря Уманського на посаду свого першого заступника.

Про це він повідомив журналістам у Києві в четвер.

За словами міністра, в перший раз кандидатура В. Уманського була відхилена і зараз він проходить необхідну спецперевірку.

Наразі І. Уманський призначений помічником міністра.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Командувач СБС оголосив набір у свої підрозділи, планує закрити 15 тис вакансій

Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ

Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни завдали ударів по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло

З ТОТ до батька на підконтрольну територію виїхав підліток, повідомив голова ОП

Ще одну посилку із небезпечним вмістом було виявлено під час контрольних заходів у відділенні "Укрпошти", де стався вибух

Кожен 10-й підліток віком 10-18 років часто питає поради про свій емоційний стан та настрій у ШІ - дослідження

Аукціон ПриватБанку з продажу "Дніпро-Арени" зірвався через відсутність заявок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА