Інтерфакс-Україна
09:52 13.06.2016

Клімкін у понеділок візьме участь у засіданні країн-учасниць ДВЗЯВ у Відні

1 хв читати
Клімкін у понеділок візьме участь у засіданні країн-учасниць ДВЗЯВ у Відні

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у понеділок візьме участь у міністерському засіданні держав-учасниць Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань (ДВЗЯВ), яка відбудеться у Відні (Австрія) з нагоди 20-ї річниці цього документа.

Як повідомляє прес-служба МЗС, основна мета заходу - активізація політичних зусиль з метою забезпечення набуття договором чинності та необхідність підтримки його верифікаційного режиму.

Очікується, що П.Клімкін виступить з промовою на пленарному засіданні, а також візьме участь в інтерактивній дискусії з питань порядку денного ювілейної зустрічі ДВЗЯВ.

У рамках заходу також відбудеться низка двосторонніх переговорів глави МЗС України з керівниками зовнішньополітичних відомств, які братимуть участь у заході, керівництвом МАГАТЕ, а також виконавчим секретарем підготовчої комісії Організації ДВЗЯВ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перша черга проєктів Американсько-українського інвестфонду вже формується - Свириденко

Велика Британія скликала "Рамштайн", щоб посилити реагування на агресію Путіна в Україні та вторгнення в Європу

ДТЕК обіцяє повернути світло всьому Києву в найближчі години

Бессент: ми прагнемо співпрацювати з партнерами по G7, щоб посилити тиск на Росію

ЄБРР готує додаткові EUR500 млн для термінових закупівель газу "Нафтогазом" – Kyiv Post

Трамп заявив, що предметом обговорення під час зустрічі з Зеленським в п'ятницю буде надання ракет Tomahawk

Свириденко й Домбровскіс обговорили фінансову підтримку України й імплементацію нового механізму репараційних позик

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

Трамп: Над урегулюванням у Газі ще належить попрацювати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА