12:47 24.01.2013

Україна не зможе у 2013 роцi виплатити свої зобов'язання за зовнiшнiми позиками без залучення нових - екс-глава Мiнфiну Уманський

1 хв читати

Українi без зовнiшнiх запозичень у 2013 роцi буде складно уникнути потрясiнь в економiцi, вважає колишнiй в. о. мiнiстра фiнансiв України Iгор Уманський.

"На жаль, без зовнiшнiх запозичень Українi буде вкрай складно уникнути серйозних потрясiнь", - сказав вiн пiд час круглого столу в четвер у Києвi.

Колишнiй глава Мiнфiну зазначив, що найочевиднiший позичальник - це Мiжнародний валютний фонд (МВФ), також альтернативою МВФ для України може бути Росiя i Митний союз.

На його думку, країна не зможе у 2013 роцi виплатити свої зобов'язання за зовнiшнiми запозиченнями без додаткових запозичень поточного року.

У свою чергу керiвний партнер iнвесткомпанiї "Капiтал Таймс" Ерiк Найман вважає, що українська влада має ще альтернативнi зовнiшнi ринковi ресурси. "Цей ресурс можна залучити, тодi ми просто перенесемо вирiшення боргової проблеми з лiта на осiнь, а восени буде ще складнiше", - зазначив вiн.

Виконавчий директор Мiжнародного фонду Блейзера Олег Устенко вважає, що шанси на отримання кредиту вiд МВФ за результатами приїзду в Україну мiсiї фонду, яка вiдвiдає Київ 29 сiчня-12 лютого, вищi за 50%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА