Інтерфакс-Україна
15:59 25.12.2013

ОБСЄ закликає українську владу до ретельного розслідування інциденту з Чорновіл

1 хв читати
ОБСЄ закликає українську владу до ретельного розслідування інциденту з Чорновіл

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуня Міятович (Dunja Mijatović) висловлює занепокоєння з приводу нинішнього стану безпеки журналістів в Україні і засуджує напад на Тетяну Чорновіл.

"Напад на журналістів це не те, на що можна не реагувати. Винні не повинні залишитися безкарними. Я підтримую те, що президент Янукович засудив цей напад і закликав провести швидке і ретельне розслідування, щоб винні були покарані", - наводяться слова Д.Міятович на сайті ОБСЄ в середу.

Вона також закликала українську владу докласти всіх зусиль до поліпшення ситуації з безпекою представників ЗМІ, "що останніми тижнями, на жаль, погіршилася".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проблема стосунків з Угорщиною – це проблема не України, а ЄС і НАТО, переконаний Яценюк

Яценюк: Під час переговорів про вступ до ЄС не можна отримати все і нічим не поступитися

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА