Інтерфакс-Україна
14:20 06.09.2015

Клімкін у Брюсселі візьме участь у консультаціях щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС та зустрінеться з керівництвом НАТО

2 хв читати
Клімкін у Брюсселі візьме участь у консультаціях щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС та зустрінеться з керівництвом НАТО

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебуватиме з робочим візитом у Брюсселі 6-8 вересня, де візьме участь у тристоронніх міністерських консультаціях Україна-ЄС-РФ щодо імплементації торговельної частини Угоди про асоціацію Україна-ЄС і планує провести низку двосторонніх зустрічей із високими представниками Європейського союзу і НАТО.

Як повідомляється на офіційному сайті МЗС України у неділю, зустрічі плануються, зокрема, з віце-президентом Європейської комісії, високим представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федерікою Могеріні, комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрем, генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом, заступником прем'єр-міністра, міністром закордонних справ Королівства Бельгія Дідьє Рейндерсом.

"Ключову увагу під час візиту буде приділено шляхам підтримки з боку ЄС у виконанні Мінських домовленостей, підготовці до початку імплементації поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі Україна-ЄС з 1 січня 2016 року, перспективам введення безвізового режиму для громадян України", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 4 вересня прес-служба Північноатлантичного альянсу анонсувала зустріч П.Клімкіна і Й.Столтенберга на 7 вересня.

П.Клімкін того дня заявив, що "наприкінці наступного тижня" може відбутися зустріч глав МЗС "нормандської четвірки" (Україна, Німеччина, Франція, Росія), але конкретну дату і місце зустрічі його не узгоджено.

Раніше глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв заявив, що з 1 січня 2016 року набуде чинності продовольче ембарго РФ щодо України, якщо Москві не вдасться домовитися про додаток до договору про зону вільної торгівлі Україна-ЄС, який знімає ризики російської сторони. П.Клімкін у відповідь на це заявив, що погрози РФ ґрунтуються на надуманих побоюваннях і не мають економічних підстав, а українська сторона продовжує процес тристоронніх консультацій і намагається переконати російську сторону в безпідставність побоювань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка обговорив з експертним середовищем ситуацію довкола НАБУ та САП і пошук оптимальних рішень для євроінтеграції України

Порошенко стверджує, що отримав від Держфінмоніторингу замість підстав для введення санкцій публікацію, яку розміщував у себе Портнов

Метою прийняття закону про НАБУ\САП є руйнування руху України в Європейський Союз, переконаний Порошенко

Єрмак і Ердоган обговорили необхідність зустрічі на рівні лідерів України, США та РФ

Політики та громадські діячі заявляють про загрози для євроінтеграції, який несе законопроєкт щодо НАБУ і САП

Без санкційного тиску на РФ не буде прориву переговорних позицій від Росії – Подоляк

Один з ініціаторів законопроєкту, що обмежує незалежність НАБУ та САП, утримався від голосування

"Євросолідарність" проти законопроєкта №12414, а голосування окремих депутатів "за" - це не позиція фракції - Геращенко

МЗС Туреччини про переговори у Стамбулі: Наша мета — забезпечити продовження спілкування сторін одна з одною

Блокування звернення до США мало критичні наслідки для України - Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА