Інтерфакс-Україна
15:36 04.08.2016

Київ поки що не може говорити про кандидатуру нового посла РФ в Україні через тривалу російську агресію

1 хв читати
Київ поки що не може говорити про кандидатуру нового посла РФ в Україні через тривалу російську агресію

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що українська сторона поки що не може обговорювати кандидатуру нового російського посла через відсутність позитивної динаміки в контексті дій РФ на Донбасі.

"Мова сьогодні йде не про кандидатури або які конкретні речі, а про створення позитивної динаміки навколо того, що відбувається навколо всього контексту російської агресії, навколо всього, що відбувається на Донбасі", - сказав він в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в четвер.

За словами міністра, з огляду на це питання кандидатури нового російського посла в Україні не стоїть на порядку денному. "Нам потрібна позитивна динаміка, щоб рухатися далі, а питання персоналій - це питання другорядне. Саме тому питання кандидатури нового посла не стоїть у пріоритеті нинішньої порядку денного", - підсумував П. Клімкін.

Як повідомлялося, 28 липня президент РФ Володимир Путін звільнив М.Зурабова від обов'язків надзвичайного і повноважного посла РФ в Україні, які він виконував від 5 серпня 2009 року. Тимчасовим повіреним у справах РФ в Україні був призначений Сергій Торопов.

29 липня Комітет Держдуми з міжнародних справ на засіданні підтримав кандидатуру Михайла Бабича на пост посла РФ в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

Представники "Слуги народу" закликають інші фракції до переговорів про створення коаліції національної стійкості - Потураєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА