13:54 17.10.2016

В Україні презентовано Офіс впровадження реформ при прем'єр-міністрі

2 хв читати
В Україні презентовано Офіс впровадження реформ при прем'єр-міністрі

Кабінет Міністрів України презентував Офіс впровадження реформ при прем'єр-міністрі на чолі з міністром Кабміну Олександром Саєнком та команди реформ у міністерствах.

"Сьогодні ми говоримо про Офіс реформ прем'єр-міністра України. По суті, на першому етапі це буде 18 осіб, які будуть закріплені за визначеними напрямами й сфокусовані на реалізацію тих чи тих визначених громадськими донорами пріоритетів, які будуть визначені програмою діяльності уряду, програмою роботи на наступний рік", - сказав міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко під час презентації команд підтримки реформ у Києві в понеділок.

Міністр зазначив, що структура офісу не дублюватиме самих міністерств. "Офіс реформ прем'єр-міністра буде спрямований на впровадження, моніторинг тих пріоритетів, тих завдань, які в принципі закладені в програмі уряду, які ми обговорювали з нашими міжнародними партнерами", - додав О.Саєнко.

За його словами, офіс насамперед опікуватиметься питаннями, для вирішення яких необхідна міжвідомча співпраця, зокрема реформою державної служби.

О.Саєнко додав, що главою офісу передбачається призначити його самого, також до складу цього органу увійдуть два координатори, які завідуватимуть конкретними напрямами.

Крім того, було презентовано команди підтримки реформ у Міністерстві фінансів, Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, Міністерстві інфраструктури та Міністерстві аграрної політики і продовольства.

Керуючий директор ЄБРР по Східній Європі та Кавказу Френсіс Маліж (Francis Malige) зазначив, що такі команди буде відібрано публічно й спільно з міністрами вони працюватимуть над розробкою та проведенням реформ у відповідних сферах.

Голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі наголосив, що ЄС готовий сприяти реформам в Україні, зокрема підтримуючи групи експертів. При цьому він зазначив, що без бажання проводити реформи з боку самої влади України експертна підтримка не стане гарантією успіху змін.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Зеленський: Я виходжу з бізнесу студії "Квартал 95" і не буду виходити п'ять років, як "хтось з якоїсь фабрики"

Зеленський заявляє, що не має наміру на посаді президента слухати поради Коломойського з управління країною

Зеленський: йду на п'ять років і пропоную одним з перших закон про імпічмент президента

Зеленський представив свою команду в ефірі ток-шоу "Право на владу"

Зеленський: Зроблю все, щоб ПриватБанк був стабільним і не збираюся його нікому повертати

Зеленський: Я не ховався від журналістів - це стратегія

Порошенко запропонував Генпрокуратурі і СБУ вивчити можливість відкриття справи за неправосудне рішення щодо ПриватБанку

ВР 25 квітня ухвалить мовний закон, після нього візьметься за реформу парламенту

Парубій заявляє, що не допустить позачергових виборів до ВР

Порошенко: Авантюра з ПриватБанком загрожує втратою грошей клієнтам, а країні - дефолтом і новою економічною кризою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА