13:54 17.10.2016

В Україні презентовано Офіс впровадження реформ при прем'єр-міністрі

2 хв читати
В Україні презентовано Офіс впровадження реформ при прем'єр-міністрі

Кабінет Міністрів України презентував Офіс впровадження реформ при прем'єр-міністрі на чолі з міністром Кабміну Олександром Саєнком та команди реформ у міністерствах.

"Сьогодні ми говоримо про Офіс реформ прем'єр-міністра України. По суті, на першому етапі це буде 18 осіб, які будуть закріплені за визначеними напрямами й сфокусовані на реалізацію тих чи тих визначених громадськими донорами пріоритетів, які будуть визначені програмою діяльності уряду, програмою роботи на наступний рік", - сказав міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко під час презентації команд підтримки реформ у Києві в понеділок.

Міністр зазначив, що структура офісу не дублюватиме самих міністерств. "Офіс реформ прем'єр-міністра буде спрямований на впровадження, моніторинг тих пріоритетів, тих завдань, які в принципі закладені в програмі уряду, які ми обговорювали з нашими міжнародними партнерами", - додав О.Саєнко.

За його словами, офіс насамперед опікуватиметься питаннями, для вирішення яких необхідна міжвідомча співпраця, зокрема реформою державної служби.

О.Саєнко додав, що главою офісу передбачається призначити його самого, також до складу цього органу увійдуть два координатори, які завідуватимуть конкретними напрямами.

Крім того, було презентовано команди підтримки реформ у Міністерстві фінансів, Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, Міністерстві інфраструктури та Міністерстві аграрної політики і продовольства.

Керуючий директор ЄБРР по Східній Європі та Кавказу Френсіс Маліж (Francis Malige) зазначив, що такі команди буде відібрано публічно й спільно з міністрами вони працюватимуть над розробкою та проведенням реформ у відповідних сферах.

Голова представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі наголосив, що ЄС готовий сприяти реформам в Україні, зокрема підтримуючи групи експертів. При цьому він зазначив, що без бажання проводити реформи з боку самої влади України експертна підтримка не стане гарантією успіху змін.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У МЗС нагадали Угорщині, що закон "Про освіту" пройшов експертизу Венеціанської комісії

До виборчої "сітки" можуть входити близько 200 тис. агітаторів, вона може охоплювати до 6 млн виборців - Аваков

Порошенко заявив про необхідність збільшити присутність військових кораблів НАТО в Чорному морі через російську агресію

Влада Ірландії представила план на випадок Brexit без угоди Лондона та Брюсселя

Порошенко виступить на Суспільному телебаченні 4 та 16 березня, Зеленський - 9 і 23 березня, Тимошенко - 10 та 24 березня

Кива заявляє про готовність боротися за дотримання законності виборів

Інформацію про "азовські" санкційні списки ЄС оприлюднить наступного тижня - президент Литви

ЄС близький до остаточного затвердження серії санкцій проти РФ

Президенти України, Польщі та Литви відвідали штаб-квартиру ЛитПолУкрбригу в Любліні

Зеленський наближається до Порошенка в президентських перегонах за ставками букмекерів bwin і "Фаворит спорт"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА