Інтерфакс-Україна
13:15 19.05.2017

Клімкін поінформував Раду Європи про запроваджені Україною санкції проти російських сайтів і соцмереж

2 хв читати
Клімкін поінформував Раду Європи про запроваджені Україною санкції проти російських сайтів і соцмереж

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час засідання Комітету міністрів Ради Європи на рівні міністрів у Нікосії (Кіпр) розповів про запроваджені в Україні за рішенням Ради нацбезпеки і оборони санкції стосовно фізичних та юросіб, зокрема низки російських сайтів і соцмереж.

"Поінформував Раду Європи про рішення РНБО щодо російських сайтів і соцмереж", - написав у своєму акаунті у Twitter П.Клімкін у п'ятницю.

Зокрема, глава МЗС України пояснив колегам причини, з яких влада країни була вимушена запровадити такі обмежувальні заходи. "Встановлені обмеження є цілеспрямованими контрзаходами, ухваленими відповідно до принципу пропорціональності проти Російської Федерації як держави, що має нести відповідальність за свої дії", - додав П.Клімкін.

Говорячи про засідання Комітету міністрів Ради Європи, український міністр зазначив, що "це важливий формат і гарна нагода звірити годинники з колегами".

Як повідомлялося, міністр закордонних справ України 18-19 травня перебуває з робочим візитом на Кіпрі, де бере участь у 127-му засіданні Комітету міністрів Ради Європи на рівні міністрів.

За даними українського зовнішньополітичного відомства, ключовою темою нинішньої дискусії глав зовнішньополітичних відомств 47 країн-членів РЄ стане проблематика посилення демократичної безпеки в Європі і, зокрема, роль організації у вирішенні сучасних конфліктів і криз на континенті.

"Важливе місце під час обговорень буде присвячено тимчасовій окупації Росією Автономної Республіки Крим та Севастополя і ситуації з правами людини на півострові, а також триваючій військовій агресії Російської Федерації на українському Донбасі. Дискусія також торкнеться питань міграційних викликів, боротьби з тероризмом, стану демократії, прав людини і верховенства права у сьогоднішній Європі", - йдеться про теми засідання в повідомленні МЗС.

Під час засідання відбудеться передача головування в Комітеті міністрів РЄ від Республіки Кіпр Чехії на наступні півроку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

Українська делегація поїде в США після американсько-російських контактів на вихідних чи трохи пізніше – Зеленський

Порошенко в Раді закликав змінити Держбюджет-2026 та відправити уряд у відставку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА