17:04 26.05.2022

КНУБА готуватиме бакалаврів за скороченою трирічною програмою

1 хв читати

Київ. 26 травня. ІНТРЕФАКС-УКРАЇНА – Київський національний університет будівництва та архітектури (КНУБА) готуватиме бакалаврів за скороченою трирічною програмою.

"Ми готові вирішити питання дефіциту фахівців для відновлення та будівництва тих чи інших об'єктів. Зараз розробляємо скорочені програми, аналізуємо, як їх оптимізувати. Після перемоги наші захисники зможуть пройти ці курси та якнайшвидше включитися у відновлення країни", - повідомив професор, ректор Київського національного університету будівництва та архітектури Петро Куліков під час пресконференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в четвер.

За його словами, ставиться завдання "стиснути" чотирирічну програму бакалавра до трьох років.

Ректор КНУБА зазначив, що цього року очікується менша кількість абітурієнтів. "Ми втрачаємо іноземних студентів, оскільки інтерес до країни, що воює, звісно, падає. Колеги в європейських країнах передбачили преференції нашим абітурієнтам, і значна кількість тих, хто виїхав за кордон, розглядають цю можливість. Незважаючи на це, сподіваємося, що в нас буде повноцінний набір", - повідомив Куліков.

При цьому він зазначив, що розширюється міжнародна співпраця між вишами. "Я вдячний нашим колегам із Німеччини, Польщі, Чехії. В науково-освітньому середовищі немає політичних моментів, є насамперед творчий інтерес. Найближчими днями підписуємо угоду з французьким вищим навчальним закладом, у червні – угоду між асоціацією польських та українських вишів. Ідеться про обмін студентами та інші форми співпраці", - повідомив Куліков.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Справа про побиття до смерті літньої жінки сином екскерівника Рівненської АЕС має бути доведена до кінця у найкоротший термін - адвокат Олександр Василенко

Більшість медспеціалістів, які виїхали за кордон, повернулася і продовжує роботу – експерти

Асоціації виробників закликають запровадити мораторій на підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення

У Києві презентували книжку "Поезія без укриття" з віршами, написаними в перший місяць повномасштабного вторгнення РФ

Диджитал-інструмент "Карта руйнувань" оприлюднив дані 1500 постраждалих через війну об'єктів в Україні

"Реєстр руйнувань" буде запущено в червні – заступник міністра інфраструктури

Травми репродуктивної системи становлять до 5-6% поранень військовослужбовців - експерти

Собівартість будівництва житла за проєктом "Байден" становитиме $750/кв. м – Академія будівництва України

Блокування на розрахункових рахунках Мегабанку близько 0,5 млрд грн коштів "Укренергомашин" може зірвати модернізацію ДніпроГЕС - Суботін

Надходження на коррахунок Мегабанку з початку війни становлять 1,2 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА