Інтерфакс-Україна
16:10 31.03.2014

Комісія ВР із загибелі Білого вважає доцільним відсторонення глави МВС Авакова на період роботи комісії

2 хв читати
Комісія ВР із загибелі Білого вважає доцільним відсторонення глави МВС Авакова на період роботи комісії

Тимчасова слідча комісія парламенту з розслідування обставин загибелі Олександра Музичка (Сашко Білий) клопотатиме про відсторонення глави МВС Арсена Авакова від виконання обов'язків на час роботи комісії.

"Клопотати перед повноважними органами про відсторонення міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова на період роботи тимчасової слідчої комісії", - йдеться у рішенні, підтриманому більшістю членів ТСК на засіданні в понеділок.

Як пояснив представник громадськості в комісії, член "Кола народної довіра Майдану" Ярослав Бабич, це може бути і прем'єр-міністр, і Верховна Рада і слідчі органи.

О.Музичко загинув в ніч на 25 березня. Перший заступник міністра внутрішніх справ України Володимир Євдокимов спочатку повідомив, що смертельне поранення під час затримання в ніч з 24 на 25 березня, бо О. Музичко відкрив вогонь у бік правоохоронців. Пізніше В.Євдокимов поінформував, що смертельне поранення в серце О.Музичку було завдано з його власної зброї. Перший заступник міністра пояснив: "Він вистрілив зі своєї зброї, з якої стріляв у співробітників міліції. Одна куля пройшла навиліт, а друга влучила в серце".

"Правий сектор" зажадав негайної відставки глави МВС Арсена Авакова та арешту всіх причетних до вбивства О.Музичка співробітників спецпідрозділу "Сокіл". У відповідь А.Аваков заявив, що "Правий сектор" йому загрожує, але він "приймає виклик" і його позиція щодо до тих, хто порушує громадський порядок, буде досить жорсткою.

27 березня ввечері "Правий сектор" провів попереджувальний пікет біля стін парламенту з вимогою відставки А.Авакова.

А.Аваков у понеділок заявив, що службове розслідування в МВС із загибелі О.Музичка завершиться в найближчі дні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка очолить українську делегацію до Ізраїлю для розвитку економічного співробітництва - ЗМІ

Мережко після зустрічі фракції "Слуга народу" з президентом: якихось змін не очікується

США розраховують, що Зеленський погодиться на мирний план до 27 листопада - ЗМІ

П’ятеро загиблих та троє поранених внаслідок ворожого удару по Запоріжжю - ОВА

Зеленський про зустріч зі фракцією: кожен має працювати на Україну, і так буде

Кількість загиблих у Тернополі зросла до 28 — ДСНС

ЗСУ спростував інформацію ворога про нібито захоплення ним Куп’янська, Ямполя, 80% Вовчанська та 70% Покровська

ГЕНШТАБ ЗСУ СПРОСТУВАВ ІНФОРМАЦІЮ ВОРОГА ПРО НІБИТО ЗАХОПЛЕННЯ НИМ КУП’ЯНСЬКА, ЯМПОЛЯ, 80% ВОВЧАНСЬКА ТА 70% ПОКРОВСЬКА

Невідомий влаштував стрілянину біля Меморіалу Слави у Харкові, у місті введено план "Сирена"

Зеленський та Дрісколл домовилися про "агресивний графік підписання". Спершу буде угода між США та українцями - речник армії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА