Інтерфакс-Україна
16:17 11.01.2013

Польська авiакомпанiя LOT припинила спiвпрацю з "АероСвiтом"

1 хв читати

Польська авiакомпанiя LOT припинила спiвпрацю з авiакомпанiєю "АероСвiт" (Київ) за код-шерiнговою угодою.

"Наразi всi угоди розiрвано", - повiдомили агентству "Iнтерфакс-Україна" в київському представництвi польської авiакомпанiї.

Авiакомпанiї спiльно експлуатували маршрут Київ-Варшава.

Як повiдомлялося, авiакомпанiя Turkish Airlines з 1 сiчня 2013 року припинила дiю код-шерiнгової угоди з компанiєю "АероСвiт".

Крiм того, за даними авiацiйних агентiв, Мiжнародна асоцiацiя повiтряного транспорту (IATA) вилучила авiакомпанiю "АероСвiт" iз системи взаєморозрахункiв мiж авiакомпанiями та агентами з продажу авiаперевезень (BSP).

"АероСвiт" заснований у 1994 роцi. Базується в Мiжнародному аеропорту "Бориспiль". До кризи, яка виникла наприкiнцi 2012 року, компанiя обслуговувала 80 мiжнародних маршрутiв до 34 країн, зокрема сiм трансконтинентальних безпосадкових повiтряних лiнiй. Вона мала флот у складi 28 повiтряних суден виробництва компанiї Boeing, зокрема вiсiм далекомагiстральних Boeing 767 та 20 середньомагiстральних Boeing 737. Також використовувала лiтаки перевiзникiв-партнерiв Airbus 320/321, Embraer 145, Embraer 190 та ATR-72.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА