16:59 06.08.2020

Після аудиту НЕБАУ не виникає питань у жодного правоохоронного органу - Лещинський

2 хв читати

Експерти НЕБАУ та представники Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів провели он-лайн зустріч з питань проектування, технагляду у будівництві та експертизи з потенційними замовниками. У співдружності ця тріада сьогодні може втілювати проекти будь-якої складності по всій країні.

"Судово-технічні експерти роблять аудит та аналіз використання коштів на будівництві об’єктів. Її використовують як доказову базу у суді, вона абсолютно легітимна й після неї немає проблем з контролюючими органами", - заявив Віктор Лещинський, президент Національного експертно-будівельного альянсу України (НЕБАУ).

"Будувати треба ефективно, безпечно і надовго, а для цього треба мати якісну експертизу, вона сьогодні потрібна беззаперечно. Пару років тому це була виключно прерогатива держави, а зараз – є вибір. Втім НЕБАУ зумів стати лідером експертної думки, об’єднавши найбільш авторитетних фахівців різних поколінь", - переконаний Іван Салій, президент Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів. Він зауважив, що за перше півріччя нинішнього року падіння у будівельній галузі склало 5, 5%, але це можна легко подолати. Головне – збільшувати обсяги будівництва нового житла у регіонах, адже сьогодні нові оселі зводять лише в 5 областях.

"Виробники будматеріалів можуть забезпечити будівельний бум, якщо Велике будівництво підніметься з рівня реконструкції й ремонту, а вийде на рівень нових великих об’єктів державного значення", - вважає Іван Салій.

Сьогодні у команді НЕБАУ більше двохсот експертів з бездоганною репутацією і хорошим досвідом. За час карантину кількість проектів, що надходять на експертизу впала утричі, але співпраця з архітекторами та проектувальниками з регіонів дала змогу підняти їх рівень. "Респект тим, хто працює! Хто підвозив по 700-800 робітників на будмайданчики у час карантину, хто зміг будувати у несприятливий час – восени і взимку їх об’єкти розберуть інвестори", - підсумовує півріччя Василь Можар, керівник напрямку будівельної експертизи НЕБАУ.

За час карантину експерти альянсу змогли запропонувати революційний напрямок – цифрову експертизу. "Тепер епоха перевезення стосів паперів з регіону в регіон завершується. Диджиталізація дає швидкість, прозорість і якість", - вважає Віктор Лещинський, очільник альянсу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Клієнта ТОВ "Хмельницькгаз Збут" намагалися примусово перевести до іншого постачальника

Як врятували українські ліси. Приклад Понінківської картонно-паперової фабрики

"Інтергал-Буд" виконав ремонт асфальтового покриття у дворі дитсадочка №371

Україна б'є рекорди за кількістю токенізованних транзакцій і карт - CEO LeoGaming Альона Дегрік Шевцова

Іван Бушко: Настав час об’єднувати зусилля та пліч-о-пліч працювати задля спільної мети

"Інтерфакс-Україна" і компанія DnB відкрили вакансію менеджера з маркетингу та продажу

Буксирна компанія "Аксон Шиппінг" виступила з заявою про недобросовісну конкуренцію та чорний піар проти себе

У додатку MY IGB від «Інтергал-Буд» новий функціонал та нові користувачі

"Міжнародна страхова компанія" пропонує запустити спільний соціальний проєкт "Страховий лікбез"

"Інтерфакс-Україна" оголошує про початок публікації авторських колонок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА