Інтерфакс-Україна
12:45 16.12.2015

"Київенерго" у грудні перерахує оплату за тепло для частини киян щодо попереднього місяця

2 хв читати
"Київенерго" у грудні перерахує оплату за тепло для частини киян щодо попереднього місяця

Столична енергокомпанія ПАТ "Київенерго", виставляючи рахунки за тепло грудня, здійснить коригування листопадових нарахувань для частини киян, повідомив комерційний директор компанії Євген Бушма на прес-конференції в Києві в середу.

Він пояснив, що перерахунок стосуватиметься тих будинків, в яких лічильники тепла приймалися на комерційний облік протягом листопада, однак оплата за цей місяць була нарахована, виходячи зі стандартного тарифу 16,14 грн за кв метр.

"При формуванні рахунків за грудень для таких будинків ми робитимемо перерахунок ...З грудня оплата буде нарахована вже по кількості спожитих Гкал, а листопад відкоригуємо залежно від того, в який день лічильник був прийнятий на облік", - запевнив він.

Є. Бушма додав, що станом на 1 листопада на комерційний облік були прийняті 3944 будинкових приладів обліку, а ще 2933 – приймалися протягом листопада.

"Саме за цими 2933 лічильникам і буде коригування", - сказав він.

Як зазначили в "Київенерго", у жовтні компанія запровадила пілотний проект у рамках якого оплата за тепло киянам нараховувалася не за тарифом за квадратний метр, а виходячи з проектного споживання тепла для кожного будинку, скоригованого на температуру навколишнього середовища.

"У підсумку за жовтень ми отримали цифри за будинками без лічильників дуже близькі до тих, в яких встановлені лічильники. Однак Кабінет Міністрів так і не прийняв рішення про перехід на нову систему. Тому в листопаді нам довелося повернутися до нарахування за звичайним тарифом 16,14 грн за 1 кв. метр", - повідомив Є. Бушма.

"Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Станом на середу з опаленням 95% будинків у столиці – КМДА

Посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі відвідала Херсон – ЗМІ

Ворог вдарив по рятувальниках ДСНС у Краматорську та Приморську Запорізької області, 4 людей поранено - Клименко

Рада має намір вдосконалити законодавство в сфері водопостачання та водовідведення

Суд скасував відсторонення керівника апарату Загуменного від роботи та цілодобовий домашній арешт - КМДА

Україна постійно вносить корективи в системи захисту енергооб'єктів від ворожих атак – Міненерго

Україна запропонувала допомогу Литві через можливі загрози з Білорусі - Зеленський

"Енергоатом" вивчатиме можливості застосування нової модифікації генераторів технології французької Arabelle Solutions

"Енергоатом" вивчатиме можливості застосування нової модифікації генераторів технології французької Arabelle Solutions

На Сумщині ворог атакував дроном авто, що розвозило жителям хліб, водій загинув, ще троє людей зазнали поранень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА