Інтерфакс-Україна
13:22 15.04.2018

За фактом нічного вибуху біля "Київенерго" відкрито справу

1 хв читати
За фактом нічного вибуху біля "Київенерго" відкрито справу

За фактом вибуху, що стався в ніч на неділю біля будівлі "Київенерго" на пр. Перемоги, 93 у Святошинському районі Києва, розпочато кримінальне провадження.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, провадження відкрито за ч.2 ст.194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України, яка передбачає до 10 років позбавлення волі.

"Правоохоронці ретельно оглядають місце події, щоби встановити, який вибуховий пристрій було застосовано. Проводяться всі необхідні оперативно-розшукові заходи та слідчі дії для розкриття злочину", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, інформація про вибух надійшла правоохоронцям о 00:40 у неділю. В результаті події ніхто не постраждав, пошкоджено фасад будівлі. За попередніми висновками правоохоронців, зловмисник міг використовувати гранату. Наразі оперативники розшукують причетних до вибуху.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Всеукраїнська школа онлайн" досягла першого мільйона зареєстрованих користувачів

Просування окупантів минулого тижня сповільнилося більш як на третину - DeepState

В Україні з середи у більшості областей очікується дощова погода

Росіяни вдарили по агрофірмі у Сумах, постраждалих немає

Ворог просунувся в Куп'янську та окупував Темирівку на сході Запорізької області - DeepState

Від ворога звільнено Панківку та прилеглі території – корпус "Азов"

Трамп нарешті назвав Росію агресором у війні з Україною

ГУР здійснило масштабну атаку на ресурси російської ЦВК через проведення незаконних виборів на окупованих територіях України – джерела

Фільм "За перемогу!" режисера Васяновича здобув головний приз конкурсної програми Platform на TIFF

Заступниця голови ВРП: У нас амбітні плани до кінця цього року знайти достойну людину на посаду голови ДСА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА