10:40 30.06.2021

Фіксований тариф на електроенергію від ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" захистить бізнес від коливання ціни

2 хв читати
Фіксований тариф на електроенергію від ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" захистить бізнес від коливання ціни

Суттєві коливання цін на електроенергію, особливо на ринку на добу наперед та внутрішньодобовому ринку, ускладнюють для бізнесу планування витрат на енергоресурси.

Розуміючи потреби клієнтів у фінансовій стабільності, "Дніпропетровськгаз Збут", що працює під брендом "ТВІЙ ГАЗЗБУТ", запропонував клієнтам категорії малого та середнього бізнесу новий вигідний тариф "Фіксований".

За умовами тарифу "Фіксований", щомісячну ціну на електроенергію зафіксовано на період постачання  з 1 серпня до 31 грудня 2021 р. Пропозиція діє для споживачів групи Б (без засобів погодинного обліку електроенергії) на території ОЕС України.

Зазвичай для таких клієнтів ціна розраховується як середньозважена ціна закупівлі електричної енергії, що фактично склалася для Постачальника на ринку "на добу наперед". Отже, клієнти перебувають у постійній залежності від тенденцій ринку РДН електроенергії.

Перейти на тариф "Фіксований" бізнес-клієнти можуть до 12 липня 2021 р., обравши найбільш зручний для себе спосіб оплати – передплата, подекадна оплата або ж післяплата. Дізнайтеся деталі за телефоном: 067-554-26-10.

Обравши цей варіант, клієнт захищає себе від коливань цін на електроенергію та отримує чітке уявлення про обсяг своїх витрат на електроенергію на найближчі п’ять місяців.

Стосовно тарифу на послугу передачі електроенергії, то він є регульований і наразі становить 0,29393 грн за кВт/год (без ПДВ).

Довідка

ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" має ліцензію на право ведення діяльності із постачання електричної енергії відповідно Постанови НКРЕКП №1199 від 24.06.2020р., На сьогоднішній день компанія постачає електроенергію лише непобутовим споживачам, готуючись до відкриття ринку електричної енергії для населення, що дозволить вирівняти конкурентні умови між постачальниками електричної енергії та постачальниками природного газу.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА